2024 m. Paryžiaus olimpinių žaidynių štabo prezidentas Tonis Estangė (Tony Estanguet) pareiškė, kad lengvoji atletika yra „puikus įrankis keisti mentalitetą“, paskelbdamas apie LGBT „Puikybės namus“.
Artėjančiose vasaros olimpinėse žaidynėse Paryžiuje bus įrengti „Puikybės namai“, kur bus propaguojama LGBT ideologija ir „minimi“ homoseksualūs be dėl lyties sutrikę sportininkai bei jų rėmėjai.
Pirmą kartą tokia segregacinė iniciatyva buvo įgyvendinta 2010 m. Vankuverio (Kanada) žiemos olimpinėse ir parolimpinėse žaidynėse. Atrodo, kad nuo to laiko ši iniciatyva įvairiomis formomis dalyvauja visose olimpinėse žaidynėse, išskyrus 2022 m. Pekino žiemos olimpines žaidynes ir 2014 m. žiemos žaidynes Sočyje (Rusija), nes šiose šalyse uždrausta LGBT propaganda.
Praėjusių metų gegužės 17-ąją, vadinamąją Tarptautinę kovos su homofobija, bifobija ir transfobija dieną, Paris 2024 štabo prezidentas Tonis Estangė paskelbė, kad žaidynės turės „Pukybės namus“.
„Esame įsitikinę, kad sportas keičia gyvenimus ir kad jis taip pat yra puiki priemonė keisti mentalitetą ir prisidėti prie kovos su diskriminacija“, – pažymėjo jis, eufemistiškai kalbėdamas apie oponavimą homoseksualumui ir translytiškumui.
Estanguet, buvęs kanojų irkluotojas, specializavęsis slalome, taip pat pareiškė, kad LGBT sportininkai šią vasarą turės „daugybę galimybių“ parodyti savo įsitikinimus, o tai reiškia, kad vaivorykštės vėliavos šių metų varžybose gali būti labiau pastebimos nei ankstesnėse.
Olimpinių žaidynių interneto svetainėje pažymima, kad „Puikybės namų“ tikslas – „pagerbti LGBTI+ sportininkus ir užtikrinti jų matomumą organizuojant šventinę, kultūrinę ir šviečiamąją programą per visą žaidynių laikotarpį“.
Jame taip pat be ironijos teigiama, kad „Puikybės namai“ yra atviri visiems, kurie tiki, kad reikia įtraukesnio sporto“, taigi atskiriant tuos, kurie netiki „įtraukesniu sportu“.
2022 m. žiemos olimpinėse žaidynėse dalyvavo mažiausiai 36 su LGBT viešai besitapatinantys sportininkai, skelbia LGBT interneto svetainė OutSports. 2020 m. Tokijo vasaros žaidynėse jų buvo ne mažiau kaip 186 – tai olimpinis rekordas.
Šių metų olimpinių žaidynių interneto svetainėje išvardyti ir partneriai – tokios didžiosios korporacijos kaip AirBNB, Bridgestone, Coca-Cola, Deloitte, Panasonic, Procter & Gamble, Samson, Toyota ir VISA.
Anksčiau šį mėnesį Graikijoje, senovės graikų dievų karaliaus Dzeuso žmonos Heros šventykloje, buvo surengta pirmoji žaidynių ceremonija – 30 minučių trukęs deglo uždegimo ritualas. Graikų aktorė Mary Mina, apsupta moterų haremo, atliko vyriausiosios šventikės vaidmenį ir žmonijos vardu sukalbėjo „maldą“ Dzeusui ir Apolonui. Atrodo, kad šis spektaklis, kurį socialinėje žiniasklaidoje pašiepė krikščionys, buvo rengiamas beveik prieš visas olimpines žaidynes nuo XX a. ketvirtojo dešimtmečio.
Šių metų žaidynės vadinamos pirmosiomis „lyčių lygybės“ olimpinėmis žaidynėmis. Tai reiškia, kad vyrai ir moterys varžybose bus atstovaujami santykiu 50:50. Kitaip tariant, sportininkų vyrų bus tiek pat, kiek ir sportininkių moterų.
Deglo uždegimo ceremonijoje Tarptautinio olimpinio komiteto prezidentas Tomas Bachas (Thomas Bach) pakartojo Estangė pastabas ir pažymėjo, kad šių metų žaidynės bus „jaunesnės, įtraukesnės, miestietiškesnės ir tvaresnės“.
Kaip ir kitos olimpinės žaidynės, taip ir 2024 m. Paryžius greičiausiai taps nešvarumų kloaka. Portalas LifeSite jau anksčiau yra aprašęs liūdną faktą, kad susirinkimuose olimpiniame kaimelyje, kuriame apsistoja sportininkai, dėl nemokamai dalijamų priemonių kontracepcijai klesti ištvirkavimas. Šiais metais 16-oje Prancūzijos miestų varžybos vyks nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio 11 d.
Šaltinis: lifesitenews.com