Kai tik D. Trampas laimėjo rinkimus, internete prasidėjo protesto judėjimas, kuriam vadovavo aktyvistės, balsavusios už dempartijos kandidatę K. Harris. Pasipiktinusios moterys, daugiausia baltaodės, ėmė įrašinėti vaizdo įrašus, kuriuose rėkia, verkia ir piktinasi respublikonų pergale. Vaizdo įrašuose, daugiausia paskelbtuose socialiniuose tinkluose „Instagram“ ir „TikTok“, moterys teigė, kad dabar nesijaučia saugios šalia vyrų, nes jų teisė į abortą nebus užtikrinta, kai Baltuosiuose rūmuose sėdės Trampas.
Šis judėjimas ypač pasklido tokiose dempartijos valdomose valstijose kaip Koloradas, Vermontas ir Minesota bei Vašingtone. Kai kurios moterys nufilmavo ir įkėlė vaizdus į socialinius tinklus, kaip jos plikai skutasi galvas arba darosi tatuiruotes. Kitos pasižadėjo nešioti mėlynas apyrankes ar mėlynais karoliukais puoštus segtukus, kad panašiai mąstančios moterys galėtų atpažinti viena kitą ir sulaukti tarpusavio palaikymo. „Šiandien nusiskutau visą galvą. Tai buvo ne tik stiliaus pakeitimas. Tai buvo maištas – garsus, sąmoningas, atviras protestas prieš patriarchatą ir slegiantį vyrišką žvilgsnį – sakė judėjimo aktyvistė – Buvimas už vyriško žvilgsnio ribų yra feministinio protesto forma“.
Protestuodamos progresyvių pažiūrų moterys taip pat atsisako ir lytinių santykių su vyrais. Šią akciją organizuoja moterų aktyvisčių judėjimas „4B“ prieš smurtą dėl lyties. Šis judėjimas propaguoja keturis principus: jokių lytinių santykių su vyrais, jokių pasimatymų, jokių santuokų ir jokių vaikų su vyrais. Po Trumpo pergalės socialiniame tinkle „TikTok“ daug moterų paskelbė apie tai, kad per ateinančius ketverius metus, iki kitų prezidento rinkimų atsisakys ne tik lytinių, bet ir romantinių santykių su vyrais, motyvuodamos mažėjančia galimybe pasidaryti abortą ir didėjančiu jaunų vyrų – respublikonų rinkėjų skaičiumi.
„Man, kaip moteriai, svarbi mano kūno autonomija, ir tai yra mano būdas įgyvendinti savo suverenitetą“, – sakė „TikTok“ vartotoja, kuri paragino kitas moteris solidariai „ištrinti savo pažinčių programėles“. „Jei tau reikia, kad kas nors tave priglaustų ar pabučiuotų, galiu lažintis, kad tai padarys viena iš tavo draugių, ir net nebūtina, kad būtum lesbietė. Gerai, kad ateinančius ketverius metus turėsi daug platoniškos meilės“, – sakė ji. Kitos aktyvistės „TikTok“ platformoje ragina moteris „žengti dar vieną žingsnį“ ir „kolektyviai pasidaryti histerektomiją (gimdos pašalinimo operaciją)“, o kai kurios sakė, kad po rinkimų „išsiskiria su savo vaikinais respublikonais“.
Po rinkimų atliktos apklausos patvirtina prielaidą, kad jauni vyrai per pastaruosius ketverius metus tapo labiau konservatyvūs – o 18–29 metų amžiaus moterys pasislinko į kairę.