Žaliojo vandenilio bankrotas.
Vadovaujantis sveiku protu taip ir turėtų įvykti. Tačiau nei bolševikai, nei neobolševikai su sveiku protu nedraugauja. Jie ir toliau nepripažins, kad taip vadinamas žaliasis vandenilis yra nepakeliama našta valstybių ekonomikai ir visaip rems jo gamybą.
Kitaip negali būti nes atsisakius žaliojo vandenilio subyra visa žalioji darbotvarkė – viena iš pagrindinių naujojo bolševizmo ideologinių atramų – žaliasis kursas kaip naujoji religija.
Jų nuostatas gali pakeisti tik aiškų signalą pasiuntę rinkėjai.
Tik nereikia čia komentuoti, kad Nacionalinis susivienijimas yra prieš aplinkos apsaugą. Mes už ją, bet tokią, kuri nepasiūs į nokautą Lietuvos ir ES ekonomikos, kas sukeltų ES žlugimą ir geopolitinį chaosą su neprognozuojamomis pasekmėmis.
Visada rašiau, kad žalioji energetika gerai, bet tik iki tam tikros racionaliais ekonominiais argumentai nubrėžtos ribos. Ta riba gali slinktis vystantis technologijoms.
Tuo tarpu jūs rinkėjai turite galimybę atsirinkti ir balsuoti už politinę jėgą – Nacionalinis susivienijimas, kuri atmeta ideologines beprotybes ir sako: pirmiausia visomis prasmėmis stipri ir saugi Lietuviška Lietuva Amžiams!
P. S. Nors tikriausiai nepadės, bet visiems žaliojo vandenilio fanatikams – kreiviams, benkunskams ir Co, linkiu perskaityti ir pradėti keisti kursą nuo aklos ideologinės beprotybės link sveiko proto.
Dėl panašaus projekto Vilniuje tarybos nariai, atstovaujantys Nacionalinį susivienijimą balsavo griežtai prieš ir įspėjo, kad projektas baigsis blogai.
Turbūt politinė reklama.
„Tik nereikia čia komentuoti, kad Nacionalinis susivienijimas yra prieš aplinkos apsaugą. Mes už ją, bet tokią, kuri nepasiūs į nokautą Lietuvos ir ES ekonomikos, kas sukeltų ES žlugimą ir geopolitinį chaosą su neprognozuojamomis pasekmėmis.”
Gaila, kad Almantas racionalus ir kviečiantis diskusijoms žmogus ir iki sielos galo Lietuvos patriotas gali iš anksto neleisti komentuoti jo minčių. o diskutuoti verta. Klimato kaitos sąryšis su žmonijos ūkine veikla mano nuomone yra mokslo nustatytas faktas. Taip gal dar nepakankamai prognuozuojamas, bet faktas. Aš turiu galvoje kaitos greitį. Nacionalinio susivienijimo lyderiai labai aiškiai mato Tautos naikinimo greitį ir gali tai lyginti su senųjų Vakarų tautų nykimu. Ir tie pavyzdžiai leidžia ne tik įvertinti ir išryškinti grėsmes, bet ir ieškoti „vaistų” nuo kraupių tendencijų. Juk iš tiesų išorinių grėsmių akivaizdoja Lietuvai gali neužtekti resursų vienų metu taikyti kontropriemones. Nacionalinis susivienijimas yra šiuo metu atsakingiausia politinė visuomenės jėga kviečianti Lietuvos tautą vienitis dėl savo ateities kaip kulturos ir kalbos išsaugojimo. Nyksta ne žmonija, nyksta kultūros ir vėliau valstybės. Almanto mintys dėl „žaliojo” ES kurso dažnai pastaruosose straipsniuose būna tik kritinės. Tai atstumią didelią dalį Lietuvos žmonių nuo Nacionalinio susivienijimo. Tie žmonės nori prisidėti prie švarios aplinkos, švaraus oro, mažinti CO2 ir CH4 kiekius bei išmetimus. Negalima tik kritikuoti ES „žaliojo” kurso. Taip jis netobulas, gal neapmąstytai brangus. VIsuomenė vienaip ar kitaip gaus prisiimti Klimato kaitos kaštus per „netaršumo” ekonomiką per adaptyvumo ir reagavimo nuo kataklizmų kontrpriemones.
Mes matome kaip neatsakingi Graikijos politikai leido sudegti savo miškams tik žviegdami apie sausras ir jų sukeltus gaisrus, nors proaktyviai galėjo juos išsaugoti dar prieš dešimtmetį, turėdami mokslininkų (ne nuperkamų galimybių prognozių rašančių politikų koreguojamų ” pseudo nepriklausomų” ekspertų rekomendacijas) išvadas apie būsimus gaisrų plitimus. Lietuvoje irgi yra simuliuojančių darbus Krizių bei Ekstramalių atskirų centrų organizacijos turinčios per visas šimtus darbuotojų , bet krizių atvejų geriausių atvejų tis dalivaujančių diskusijose ar ekstramalį situacija atskiroje savivaldybėje ar ne.
Todėl ėjimas link darnios ekonomikos yra būtinas net esant laikiniems ekonominiams kaštų padidėjimams. Lietuvos ekonomikai smogs ne darnių technologijų diegimas o bendras atsilikimas nuo naujų technologijų įsigalėjimu moderniuose regionuose iš kur ir plus pigesnė bei darnesnė produkcija. Jei čia Lietuva atsiliks ir čia atsiliks tai nuskurdimas ateis greičiau nei stabdant intensyvią „žaliąją” transformaciją.
Tai neigdami bei rodydami tik blogus projektus atstumsite savo galimus rinkėjus „darniuosius” Lietuvos patriotus. o be pergalės Seimo rinkimuose negausite galimybės vykdyti praktinius ir be galo reikalingus Lietuvai veiksmus.
Kviečiu anonimą perskaityti kitus mano tekstus apie kovą su klimato kaita ir jo pasekmes Lietuvai. Esu aiškiai parodęs, kad kol ES bando užsikrauti nepakeliamą tos kovos naštą, Kinija, Indija ir kitos šalys nesirengia tos naštos užsikrauti ir generuoja nepalyginamai didesnius CO2 kiekius lyginant su ES. Neužsikraudamos tos naštos tos šalys turės pigesnę produkciją ir sužlugdys ES ekonomiką.
Pavyzdys su miškų gaisrais Graikijoje ne visai vykęs, nes atsparumą gaisrams galima padidinti lokaliai, o klimato kaita vyksta globaliai ir atskiro, kad ir žymaus regiono pastangos efekto neduos.
Mums reikia investuoti į žaliąją energetiką, bet tik gerai įvertinus kaštus ir naudą. Žaliojo vandenilio gamyba yra akivaizdžiai netinkama priemonė.