2025-01-15, Trečiadienis
Naujienlaiškis

Andrius Švarplys. Kažkas giliai, žiauriai giliai atsitiko Vakarų žmogaus galvoje

”Mano tėvai pykosi, tai mane priėmė globėjai, pas juos patyriau šilumą ir meilę, esu dėkinga už tai, bet labai pasiilgau savo šeimos. … Tapk laikinu globėju”.

Tokia reklama rodoma per TV. Reklamą ir, reik suprast, pačią politiką remia Europos Sąjunga.

Tėvai pykdavosi, tai dėl to galima juos palikti, pasibūti kitoje šeimoje kaip atostogose, paskui grįžti pas tėvus. Ir ten šeimos šiluma, ir čia lyg tėvai… O gal tiesiog galima išsirinkti globėjus iš katalogo, juk tėvams pyktis negalima (tai kenkia vaiko interesams), tai gal galima vaikams pakeliauti per globėjų šeimas ir ten patirtį šeimos džiaugsmą?

Kaip tyliai, tarsi savaime suprantama, įteisinamas iškrypėliškas požiūris į prigimtinius santykius… Čia yra tokia šeimos politika, kurioje šeimos jau senai nėra.

————————————

Šiandien tarptautinėje auditorijoje studentai visiškai rimtai priėmė Prancūzijos gender lygybės ministrės praeitais metais pasakytus žodžius, kad 8 iš 10 moterų Prancūzijoje bijo vienos išeiti iš namų dėl seksualinio priekabiavimo.

Svarstė, kad tikriausiai moterys viduje jaučiasi nesaugios. 80 proc. Prancūzijos moterų. Nesaugios. Aš tesugebėjau pralementi, kad Sovietų Sąjungoje moterys turbūt nesijautė taip prastai. Totalitarinėje valstybėje. Versus demokratinė, laisvoji Prancūzija.

Kažkas giliai, žiauriai giliai atsitiko Vakarų žmogaus galvoje. Kažkoks kažkelinto laipsnio susvetimėjimas. Kažkoks šiltnamio efektas, ištrinantis realybės parametrus. Žmogus taip apsuptas gerove, kad kviečiasi valstybę pasirūpinti jo subjektyviais išgyvenimais (diskriminacija).

Politinis korektiškumas sureguliavo kalbą. Anti-diskriminacija sureguliuos vidinius išgyvenimus. Kapitalizmo pabaigoje stovi socializmas. Bet ne kaip revoliucijos pasekmė, o kaip vidinio proceso rezultatas.

Gerovė sukuria šiltnamį, o šiltnamyje viskas taip sterilu, kad net mintis, jausmas, žvilgsnis gali būti diskriminacinis.

Šiltnamio Prižiūrėtojas to jau tikrai negali praleisti pro akis. Teisinė valstybė, konstitucinės teisės, prigimtiniai ryšiai, šeima yra atgyvena. Viskas priklauso nuo subjektyvaus išgyvenimo. Po to objektyvus skirtumas tarp totalitarizmo ir demokratijos išgaruoja.

80 proc. moterų yra nesaugios. Keisk šeimą į globėjus. Sulčių skonio sultys. Pinigų skonio Bitcoinas, Libra. Šeimos skonio globėjai. Remia Europos Sąjunga. Naujojo pasaulio nešėja.

Jeigu tai tiesa, tai Borka (Johnsonas) yra teisus. Reikia specialiai pastatyti klizmą šitai Sąjungai. Didelę klizmą, nes dvokas jau dabar eina didelis.

Tik bėda, pati ši Sąjunga yra kapitalistinio šiltnamio produktas.

1 KOMENTARAS

  1. Ačiū Andriui Švarpliui už straipsnį. Kad teisinė valstybė, konstitucinės teisės, prigimtiniai ryšiai ir šeima yra atgyvena, yra didžiausia nesąmonė, kurią sugalvojo pritariantys gender.

Komentarai nepriimami.

Mes remiame

Panašios publikacijos

Reklama

Susiję straipsniai

Musulmonų prievartautojų grupės – religinio karo dalyviai

Sarah Cain Didžioji Britanija vėl atsidūrė naujienų sūkuryje dėl nereagavimo į vaikų grupinio išprievartavimo skandalus. Tai yra krizės, kuri...

Prof. Gediminas Navaitis. Naujametinės viltys ir planai

Pasibaigė naujametinis šurmulys. Daugiau ar mažiau įgyvendinti reklamoje ir socialiniuose tinkluose siūlyti vaizdeliai, įpareigoję džiaugtis ir linksmintis. Pinigai...

Romualdas Ozolas. Kelio atgal nėra!

Pagerbdami Sausio 13-osios Laisvės gynėjų atminimą siūlome prisiminti vieno iš Sąjūdžio lyderių, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Romualdo Ozolo kalbą,...

Edmundas Paškauskas. Visata po Didžiojo Sprogimo: intelektų margumynas ir humanistika (I)

Priešistorė 1. Visatą valdantys elgsenos dėsningumai Visatos istorija stebina ir žavi savo nepaprastu dinamiškumu bei sudėtingumu. Nuo pat Didžiojo Sprogimo Visata...