Pablo González de Castejón
Žiniasklaida mažai rašo apie Luca di Tolve, 46 metų italą, buvusį gėjų, kuris apie savo patirtį parašė knygą „Aš buvau gėjus“. Dažnai jam už tokį liudijimą klijuojama išdaviko etiketė. Luca gėjaus gyvenimą gyveno dešimt metų ir kažkada Italijoje jį netgi paskelbė „Misteriu Gėjumi“. Tačiau draugų mirtys, lytiškai plintančios ligos bei jo paties išgyventas užsikrėtimas ŽIV virusu paskatino ieškoti tiesos. Šiandien jis yra susituokęs, augina vaiką ir nesutinka su teiginiu, kad homoseksualu gimstama.
Kas nutinka, kad vyrams pradeda patikti kiti vyrai?
Greičiausiai taip nutinka dėl pusiausvyros stygiaus šeimoje bei tėvo vaidmens stokos paauglystėje. Turėti tėvą vaikui labai svarbu, kadangi skirtumai jam padeda pamatyti vyro ir moters tapatybę. Tai net ne tik mano nuomonė, tačiau mokslinė idėja, kadangi įrodyta, jog egzistuoja veidrodiniai neuronai, kurie registruoja tai, ką vaikai išmoksta.
Tokia svarbi yra tėvo figūra?
Ryšys su motina yra fundamentalus, tačiau 2-3 metų vaikui labai svarbus tampa tėvo vaidmuo, kuris pradeda matyti jo ir mamos vaidmens skirtumus. Vyrui svarbu atsiskirti nuo mamos ir nelikti pririštam prie jos bambagysle. Kaip sakė Adleris bei Jungas, garsūs psichologai, homoseksualumą lemia dominuojanti motina ir neegzistuojantis tėvas. Gender ideologija šiandien labai atakuoja vyriškumą.
Nekalbu būtinai apie tėvo nebuvimą fizine prasme. Ekspertai teigia, kad tėčio vaidmuo yra labai svarbus brandos procese ir vis dėlto šiandien tėčiai nesugeba gerai auklėti vaikų. Labai lengva rasti tokių pavyzdžių, kadangi vyriškumas šiandien nepropaguojamas ir nepabrėžiamas. Feminizmas atakuoja vyrą, vyriškumą ir galiausiai šis sumoteriškėja.
Lesbiečių atveju yra panaši problema su tėčiu. Jei tėvas suduoda motinai, dukra galvoja: „Man nenutiks nieko panašaus, aš būsiu tvirta ir vyriška.“
Kaip jautėtės šalia heteroseksualių draugų?
Neturėjau tokių. Su homoseksualiais asmenimis jaučiausi artimesnis, draugystės ir intymumo ieškodavau apatiniuose drabužiuose. Aišku, homoseksualumas būna ir kitoks. Kai kurie gėjai yra vyriškesni, tačiau patyrę išnaudojimą. Jie užsideda tam tikrą kaukę ir nesugeba artimai bendrauti su žmonėmis. Homoseksualumo problema yra ne sekso problema, o sugebėjimo kurti santykius su kitais vyrais. Moteriškame pasaulyje užsidaryti yra saugiau, o su vyriškiais pavyksta bendrauti tik seksualiai.
Tarkime, daug homoseksualų dievina stiprias moteris, tokias kaip Madona, Leidi Gaga, Šer. Jose mato sektiną pavyzdį. Visa tai sąmoningai supratau tik po to, kai išėjau iš šio pasaulėlio. Kartais žmonės, užsidarę savo gete ir mano, kad viskas tiesiog taip yra.
Jei Jus dabar skaitytų gėjus, ką jis sakytų?
Sakytų, kad tai netiesa. Tačiau pažiūrėkime, kas dažniausiai eina į Leidi Gagos, Madonos koncertus. Ten pilna gėjų. Taip pat pasižiūrėkite, kas sukasi šou versle. Nesakau, kad taip daro visi, tačiau taip, didelė dauguma. Viskas priklauso nuo kiekvieno patirtos traumos. Kai kurie galbūt tokias traumas atsineša iš bendravimo su broliu ir visą gyvenimą nesąmoningai „kovoja“ su jo figūra.
Žiniasklaidoje apie Jus girdėti mažai…
Akivaizdu, kad žiniasklaida tokių dalykų nepasakoja, realybę pamatyti sunku. Mums įteigiama, kad homoseksualų šeimos yra labai laimingos, tačiau tiesa kitokia. Tai traumų pilna aplinka. Traumą reiktų suprasti psichologine prasme, nebūtinai fizine.
Manote, kad didėjant skyrybų skaičiui, stiprėjant feminizmo judėjimui ir nykstant vyriškumo sampratai didės ir homoseksualų skaičius?
Taip. Jei berniukai mokyklose klaidinami gender ideologijos, akivaizdu, kad jie augs patirdami tapatybės krizę. Jei nėra sveiko dviejų figūrų – vyro ir moters – papildomumo, kas yra idealu, vaikas neauga sveikas emocine, psichologine prasme. Blogiausia yra tai, kad mūsų laikais dėl telefonų, interneto įtakos žmonės nesugeba net susirasti poros. Intelektualinis pažinimas pakeičiamas jusliniu pažinimu.
Aišku, kad egzistuoja homoseksualumas, tačiau ar egzistuoja „homoseksualus asmuo“.
Ne, homoseksualumas nėra esmė, asmuo yra asmuo. Vyras ar moteris nėra homoseksualūs. Yra polinkis į homoseksualumą. Vieni su juo kovoja, o kiti – ne.
Kodėl LGBT lobistai stengiasi įteigti, kad homoseksualiu gimstama?
Kad niekas jiems neturėtų ką prikišti. Jie nupirko mokslą, universitetus, nes šie priklauso nuo politikos, o politika šiuo metu LGBT pusėje. Jei nesutinki su tuo, ką jie sako, politikai neinvestuos į tave nė euro. Viskas, ką mokslas sako apie homoseksualumą, ateina iš NVO, iš politikų. Jie sako, kad gimstama homoseksualiu, tačiau neegzistuoja jokios tai aiškiai įrodančios studijos. Pavyzdžiui, Amerikos pediatrų asociacija anksčiau rėmė psichologo Joseph Nicolosi idėjas (jis propagavo terapiją gėjams, norintiems grįžti į heteroseksualumą). Tačiau su Baracko Obamos išrinkimu ši asociacija pakeitė savo nuomonę.
Ko pasimokėte tai sudėtingais metais, ypač kai būdamas 24 m. mirė transseksualus Jūsų draugas Belladonna?
Jo mirtis man padėjo geriau suprasti, kas vyksta. Prieš mirdamas jis paklausė mane: „Kodėl?“ Šis klausimas manyje pasiliko visam laikui. Kodėl jaunas žmogus turi mirti, užuot naudojęsis daugybe galimybių, kurias teikia gyvenimas? Mačiau, kaip jis pamažu prarado regėjimą, protą, kaip jis nyko… Matyti draugo mirtį yra labai sunku. Mačiau nuo lytiškai plintančių ligų mirštančius žmones dar aštuoniasdešimtaisiais. Šiandien statistika dar liūdnesnė, tačiau niekas apie tai nekalba.
Koks buvo Jūsų grįžimas į heteroseksualumą?
Kaip ir dauguma, jaučiausi palūžęs, tačiau turiu pripažinti, kad labiausiai man padėjo religija ir tiesos paieškos. Tiesą slėpdavo gėjų pasaulėlis, kuriame aktyviai darbavausi. Dirbau įvairiose homoseksualumo lobizmo srityse ir supratau, kokie dideli ten sukasi pinigai. Homoseksualų pasaulis yra tobulų vartotojų pasaulis. Štai dirbdamas JAV vienoje kelionių agentūroje, kuri organizavo homoseksualų turizmą, sugebėjau pripildyti visą kruizinį laivą, o Italijoje nesugebėdavau surinkti daugiau nei dvidešimties asmenų. Man papasakojo, kad ši sėkmė JAV susijusi su tuo, kad stambios įmonės remia tokį turizmą ir kad gėjų užvaldytoje visuomenėje daugiau pinigų visada turi du vyrai, neturintys vaikų. Finansų logika paremtas pasaulis žino, kur investuoti.
Kodėl tiek mažai kalbama apie homoseksualių santykių, analinių santykių žalą?
Už to slypi verslo interesai, ypač kalbant apie homoseksualių santuokų įteisinimą. Homoseksualumo normalizavimas yra pretekstas, Trojos arklys. Galutinis tikslas – sukurti lytims neutralų modelį. Jam išplitus, daugėtų besinaudojančių dirbtiniu apvaisinimu, surogatinių motinų paslaugomis. Visa tai generuoja dideles pinigų sumas.
Koks tikrasis LGBT palankius įstatymus įteisinančių politikų tikslas? Kova su diskriminacija?
Ne, ne tas. Už šių įstatymų slypi dideli ekonominiai tikslai. Norima, kad viskas būtų laisva, yra uždraudžiama net drausti. Labai greitai ateis eilė pedofilijai.
Šiandien tiesa yra pavojinga?
Labai pavojinga. Tačiau jaunimas dar nesuprato situacijos rimtumo, jie dirba, keliauja ir naršo internete, kai tuo tarpu, civilizacijai gresia pavojus. Yra leidžiama viskas, išskyrus tai, kas prieš keletą metų dar buvo normalu. Daugėja ne tik homoseksualumo, bet ir materializmo, alkoholizmo, psichotropinių vaistų vartojimo, pornografijos sukeltų problemų. Dar viena tendencija – vaikų hiperseksualizavimas. Norima sukurti naują moralę, primesti Naująją pasaulio tvarką.
Kaip galima kovoti prieš gender ideologiją?
Reikia atstatyti kultūrą, reikia labai sunkiai kovoti, nes LGBT yra labai vieningi, jie sąmoningai išsikovojo savo pozicijas. Nepriklausomai nuo to, ar mus persekios, turime stengtis komunikuoti visa tai, kas vyksta. Turime kovoti taip, kaip kovoja jie, turime protestuoti prieš viską pradedant mokyklomis.
Kovotojai dažniausiai vadinami radikaliais dešiniaisiais…
Tai propaganda. Neturėtume kalbėti apie politiką, o apie realius dalykus. Turėtume kalbėti apie LGBT gyvenimo būdo sveikatai sukeltas pasekmes. Atverti žmonėms akis… Nes šis mechanizmas yra totalitarinis, sugrįžome į diktatūrą ir reikia ją atremti.
Ar gender ideologija negrius pati savaime?
Neabejotinai, taip. Tačiau turime kovoti kaip ir ankstesniais laikais, kai buvo kovojama prieš fašizmą, Antrojo Pasaulinio karo metu. Ir jei mes nesikišime, šitai gali tęstis ilgai. Jei prieš dešimt metų man kas nors būtų papasakojęs, kaip viskas bus, nebūčiau patikėjęs.
Jei šiandien sutiktumėte jaunuolį, kuris bandytų eksperimentuoti su potraukiu tos pačios lyties asmenims, ką jam pasakytumėt?
Pasakyčiau, kad neklausytų savo instinktų. Gali atrodyti, kad tai tapatybę reiškiantys instinktai, suprantu, kad jie gali būti labai stiprūs, gali būti kaip idealai, gali manyti, kad nori meilės, gėrio, tačiau įėjęs į šį pasaulį, pamatai, kokia išties yra realybė.
Pasakyčiau jam, kad reikia ieškoti savyje gražių dalykų ir kurti sveikus, normalius ryšius su kitais heteroseksualiais vyrais.
šaltinis: actuall.com
Labai gaila, kad žiniasklaida mažai rašo apie Luca di Tolve, 46 metų italą, buvusį gėjų, kuris apie savo patirtį parašė knygą „Aš buvau gėjus“. Dažnai jam už tokį liudijimą klijuojama išdaviko etiketė. Luca gėjaus gyvenimą gyveno dešimt metų ir kažkada Italijoje jį netgi paskelbė „Misteriu Gėjumi“. Tačiau draugų mirtys, lytiškai plintančios ligos bei jo paties išgyventas užsikrėtimas ŽIV virusu paskatino ieškoti tiesos ir tam labai padėjo religija.. Šiandien jis yra susituokęs, augina vaiką ir NESUTINKA su teiginiu, kad homoseksualu gimstama. Kaip būtų puiku, kad tai pripažintų tie žmonės, nuo kurių priklauso įstatymų apie 2 homoseksualų santuoką priėmimas, kad visas homoseksualumo blogybes suvoktų patys homoseksualai.