Dėl kadenciją baigiančios LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės ketinimo pasirašyti JT paktą dėl migracijos
Vilnius, 2018m. lapkričio 22d.
Šiandien J.E. Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės spaudos tarnyba išplatino informaciją, kad Prezidentė remia nacionaliniams interesams žalingo JTO pakto dėl migracijos pasirašymą š.m. gruodžio pradžioje Maroke vyksiančioje konferencijoje. Lietuvos Respublikos vardu paktą bus įpareigotas pasirašyti vidaus reikalų ministras. Jos Ekscelencija teigia, kad paktas esą nesukuria jokių naujų teisinių įsipareigojimų ir pasekmių, o migracijos politika esą liktų suverenia valstybių kompetencija.
Niekaip neįmanoma sutikti su tokia mūsų valstybės vadovės pozicija, kadangi šio pakto tekste keliasdešimt kartų paminėtas žodis „įsipareigojame“. Lygiai taip pat neįmanoma sutikti su Prezidentės nuostata, kad šis paktas esą padės spręsti nelegalios migracijos problemą.
Atvirkščiai, jau pačioje pakto preambulėje teigiama, kad migracija yra geras, pažangus dalykas. Iš tiesų paktas siekia ištrinti skirtumą tarp legalios ir nelegalios migracijos, skatinti „reguliarią“ migraciją. Prezidentė teigia, kad drauge su aiškiai neįvardinta ES šalių grupe, pasirašant paktą, pateiks Jungtinėms Tautoms paaiškinimą, kad šios valstybės esą savarankiškai nuspręs, kiek joms dalyvauti šio susitarimo įgyvendinime. Kam tada reikalingas toks susitarimas? Ar ne tam, kad taip valstybės palaipsniui būtų spaudžiamos dalyvauti šio susitarimo įgyvendinime pagal sutartus įsipareigojimus ir pagal jame patvirtintą globalizmo ideologiją? Akivaizdu, kad norima įpiršti nacionalinėms valstybėms „atvirų durų“ politiką, kurią vienašališku sprendimu ėmėsi įgyvendinti Vokietijos kanclerė Angela Merkel.
Didėjanti grupė valstybių (Australija, Austrija, Čekija, Estija, JAV, Lenkija, Vengrija ir kitos) suvokia šio pakto grėsmes ir jau oficialiai pareiškė, kad jo nepasirašys. Ir Lietuva neturėtų pripažinti naujai sugalvotą „žmogaus teisę“ migruoti, suteikti migrantams įvairias brangiai kainuojančias garantijas bei paslaugas. Lietuva turėtų priešintis tokiam multikultūralizmui ir nepasukti globalistiniu savo šalies ir kultūros naikinimo keliu.
Buvau vienas iš pirmųjų, atkreipęs dėmesį į migracijos pakto žalą.
Įspėjame, kad jei kadenciją baigianti šalies vadovė iš tiesų šitokiu būdu stos į globalizmo pusę, padarysime viską, kad iš karto po rinkimų šį paktą Lietuva denonsuotų.