2024-11-23, Šeštadienis

Jerzy Kwasniewski. Globalistai spartina darniojo vystymosi tikslų įgyvendinimą

Neseniai buvau Niujorke, kur vyko 78-oji JT Generalinės Asamblėjos sesija.

Dabartinis aukščiausiojo lygio susitikimas Niujorke sušauktas, įpusėjus „Darnaus vystymosi darbotvarkės iki 2030 m.“ įgyvendinimo terminui, siekiant įvertinti padarytą pažangą. Susitikimo sprendimų išeities taškas buvo ataskaita, iš kurios matyti, kad esant dabartiniam pokyčių tempui, iki 2030 m. bus įgyvendinta tik 12 proc. visų tikslų.

Prieš 8 metus, 2015 m. rugsėjo mėn. JT valstybių narių vadovai pasirašė dokumentą „Keiskime mūsų pasaulį. Darnaus vystymosi darbotvarkė iki 2030 m.“, į kurį įtraukta 17 darnaus vystymosi tikslų ir 169 su jais susiję veiksmai.

Kaip įprasta, už utopinių visuotinės laimės ir klestėjimo šūkių slypi radikalios ideologijos ir išpuoliai prieš gyvybę, šeimą, mūsų pagrindines teises ir laisves bei nacionalinių vyriausybių suverenumą.

Dabar pasaulio lyderiai pritarė tam, kad būtų sparčiau įgyvendinami „Darbotvarkėje 2030“ įrašyti darnaus vystymosi tikslai, visų pirma kova su badu ir skurdu, rūpinimasis mūsų sveikata ir gyvenimo kokybe, geras švietimas, lyčių lygybė, švarus vanduo, novatoriška pramonė, taika, teisingumas ir partnerystė, ir užtikrinimas, kad „visi galėtų išnaudoti savo potencialą ir pasiekti fizinę, psichinę bei emocinę gerovę“. Kaip įprasta, už utopinių visuotinės laimės ir klestėjimo šūkių slypi radikalios ideologijos ir išpuoliai prieš gyvybę, šeimą, mūsų pagrindines teises ir laisves bei nacionalinių vyriausybių suverenumą.

Įgyvendindami „Darbotvarkę 2030“, pasaulio lyderiai planuoja plėtoti lyčių pokyčius skatinantį švietimą (ang. Gender transformative education) vaikams bei užtikrinti visuotinę prieigą prie „seksualinės ir reprodukcinės sveikatos“ tam, kad abortai būtų atliekami visuose pasaulio kampeliuose, taip pat vykdyti cenzūrą ir skaitmeninį stebėjimą, prisidengiant kova su dezinformacija ir „neapykantą kurstančiomis kalbomis“.

Ataskaitoje primenama, kad „Darbotvarkė 2030“ – tai sisteminė programa, todėl turi būti įgyvendinti visi 17 tikslų ir 169 užduotys, turinčios įtakos beveik visoms žmogaus gyvenimo sritims, o pasaulis privalo pasikeisti ir „pereiti nuo retorikos prie veiksmų“. JT generalinis sekretorius tikisi, kad nacionalinės vyriausybės paspartins energetikos, maisto pramonės, skaitmeninę ir socialinę pertvarką. Jos turi pertvarkyti nacionalinius biudžetus taip, kad jie būtų susieti su darnaus vystymosi tikslais (DVT), o visose srityse atsižvelgta į lyčių lygybę.

Aukščiausiojo lygio susitikime taip pat priimta precedento neturinti „Deklaracija dėl atsako į pandemiją veiksmų tarptautinio koordinavimo stiprinimo“. PSO generalinis direktorius šį įvykį pavadino „istoriniu“, Pasaulio banko pareigūnas pareikalavo, kad šalys įvykdytų savo įsipareigojimus įsteigti „pandemijos fondą“, o buvusi Naujosios Zelandijos ministrė pirmininkė ir dabartinė JT pasirengimo pandemijai atstovė Helen Clark perspėjo delegatus žodžiais „pandemiją sukeliantys virusai nelauks, kol diplomatai parengs susitarimą“.

JT generalinis sekretorius pareikalavo patvirtinti „Ekstremalių situacijų platformą“ („Emergency Platform“), kuri būsimų pandemijų ar ekonominių krizių atveju galės visų pasaulio šalių vardu, nepasitarusi su visomis vyriausybėmis, priimti svarbiausius sprendimus, turinčius plataus masto ekonomines, socialines ir politines pasekmes. Užteks išrinktų vyriausybių atstovų. Tai tik vienas iš reikalavimų, iškeltų JT reformoje, kurią skatinama priimti ir kuria, prisidengiant neveiksmingos organizacijos racionalizavimu, siekiama suteikti JT gilesnio pasaulinio valdymo priemonėmis. Jų priėmimas būtų katastrofa valstybėms, kurios saugo savo piliečių gyvybes, šeimas ir laisves.

Jei svarbiausius sprendimus dėl pasaulio likimo priims elitinės JT, PSO ar Pasaulio ekonomikos forumo „ekspertų“ grupės, mūsų vyriausybės taps marionetėmis, o demokratinėse procedūrose išrinktų šalių valdžios institucijos bus tik „ekspertų“, kurie neprisiima jokios atsakomybės už savo sprendimus ir kurių mes nekontroliuosime, rekomendacijų vykdytojos.

Taip pat planuojama paspartinti pasaulio skaitmeninimą ir dirbtinio intelekto diegimą. Globalistai yra susirūpinę tuo, kad per pastarąją pandemiją internete trūko pasaulinio „informacijos vientisumo“, todėl internete pasirodė per daug „klaidingos informacijos apie COVID-19 pandemiją“, „klimato kaitos neigimo“ ir „neapykantą kurstančių kalbų“. Dabar jie nori parengti JT elgesio kodeksą, liečiantį informacijos vientisumą skaitmeninėse platformose, kuris prisidės prie griežtesnės žiniasklaidos kontrolės.

Norima skatinti lyčių lygybę visais sprendimų politiniame ir ekonominiame gyvenime priėmimo lygmenimis, paspartinti moterų „ekonominę įtrauktį“, taip pat skatinti lyčių lygybę ir užtikrinti visuotinę prieigą prie „lytinės ir reprodukcinės sveikatos“, t. y. abortų ir kontracepcijos. Ataskaitoje taip pat raginama investuoti į įtraukiamą skaitmeninę infrastruktūrą, kuri padidins moterų prieigą prie informacijos apie „reprodukcinės sveikatos“ paslaugas.

Pasaulio finansų struktūros reforma siekiama suteikti papildomų įgaliojimų Tarptautiniam valiutos fondui, kad būtų pagerinta pasaulio ekonomikos valdysenos sistema. Taip pat tikimasi, kad nacionalinės vyriausybės „Darbotvarkei 2030“ iš viso skirs daugiau nei 500 milijardų JAV dolerių, o dalyvių pasirašytoje deklaracijoje šalys raginamos greitai įmokėti žadėtus 100 milijardų JAV dolerių į Klimato fondą.

Ataskaitoje minima stebinanti „Motinos Žemės teisių“ sąvoka. Atsižvelgdami į ją ir kovodami su klimato kaita, turime mažinti pramoninę gamybą ir vartojimą, nustoti naudoti iškastinį kurą ir pereiti prie atsinaujinančių energijos šaltinių, nes žmogus yra tik viena iš daugelio Žemėje gyvenančių rūšių. JT Generalinis Sekretorius norėtų, kad pasaulyje būtų visiškai atsisakyta anglių.

„Darbotvarkės 2030“ prioritetai labai greitai įgyvendinami žemesniais teisiniais lygmenimis. Europos Sąjunga jau uždraudė nuo 2035 m. registruoti vidaus degimo varikliais varomus automobilius, rengiami teisės aktai, kuriais būtų baudžiamos įmonės, nepakankamai sumažinusios savo „neigiamą poveikį klimatui“, ir nurodoma šalims apriboti senų vidaus degimo varikliais varomų automobilių savininkų teises.

Pats laikas pasipriešinti šiems planams. Dar ne per vėlu.

Nesuteikite globalistams galios jums.

ŠALTINIS ORDO IURIS

Reklama

Susiję straipsniai

Karas Ukrainoje. Tūkstantis ketvirtoji (lapkričio 23) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė Kursko kryptis. Kontaktinėje linijoje be pakitimų. Agresoriaus „gynybos“ ministras a. belousov inspektavo pajėgas Kursko kryptyje. Neatmestina, kad...

Blogos naujienos Briuselio elitui: Europos gyventojai ketina reikalauti to, ką Trumpas teikia amerikiečiams

Joe Groganas Visoje Europoje bręsta šokas dėl Donaldo Trumpo perrinkimo ir jo administracijos realybės. Skirtingai nei 2016-aisiais, kai Trumpo...

Lietuviai nesidžiaugia migrantais, išimtis – ukrainiečiai

Pablogėjus lietuvių požiūriui į migrantus, palankiausiai vertinami ukrainiečiai, rodo Tarptautinės migracijos organizacijos Vilniaus biuro (IOM Lietuva) užsakymu atlikta...

Kun. Algirdas Toliatas: kviečiu palaikyti maldoje gydytoją Aleksandrą Alekseičiką

Lietuvos krikščionių darbuotojų profesinė sąjungos dvasinis palydėtojas kun. Algirdas Toliatas paragino melstis už atleistą gydytoją Aleksandrą Alekseičiką. Skelbiame...