Gyvename pasaulyje, kuriame nenutrūkstamai šaudo mažytėmis nematomomis kulkomis, kurios nesukelia skausmo, tačiau naikina smegenų ląsteles per kaukolę. Yra milijonai ginklų bokštų, kurie 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę panašiomis kulkomis naikina visą gyvybę.
Visi augalai ir gyvūnai nuo jų kenčia, o žmonės serga ir patiria insultus bei infarktus, bet kadangi kulkos tokios mažos, mažai žmonių supranta, kodėl. Augalų biologai kaltina rūgštų lietų. Ornitologai kaltina gripą. Entomologai kaltina klimato kaitą ir pesticidus. Medikai kaltina mitybą ir judėjimo stoką bei nuolat besiplečiantį bakterijų ir virusų sąrašą.
Labai mažai žmonių šaukia: Stop! Išmeskite ginklus! Nugriaukite ginklų bokštus! Bet kadangi visi įnikę į savo mobiliuosius telefonus, iš kurių labiausiai šaudo tos nematomos kulkos, jie nekreipia dėmesio. Ir rėkiantys žmonės, kurie taip pat serga, patiria insultus ir širdies priepuolius, kreipiasi į savo gydytojus, kurie, užuot skambinę pavojaus signalu, savo pacientams skiria raminamųjų ir antidepresantų, kad jie nustotų rėkti.
Daugelio namuose yra Wi-Fi prietaisai, kurie šaudo elektromagnetinius impulsus.
Tik nedaugelis žmonių supranta, kad kažkas su jais negerai. Jie prašo likusio pasaulio pasigailėti jų ir nustoti šaudyti. Tačiau niekas į juos nežiūri rimtai. Dideli telekomunikacijų verslo pinigai nustelbia moralę. Lietuvos telekomunikacijų bendrovės džiaugiasi pristačiusios daugybę tų ginklų antenų 5G ryšiui ir įkyriai ragina kasdien jungtis prie jo. Daugelio namuose yra Wi-Fi prietaisai, kurie šaudo elektromagnetinius impulsus.
Ar antenų ir Wi-Fi spinduliuotė pagerins žmonių sveikatą ir padarys juos laimingesniais? Visame pasaulyje yra daugiau nei 3,8 milijardo išmaniųjų telefonų vartotojų. Iš jų maždaug 6,3 proc. turi priklausomybę nuo telefono. Šie telefonai ir mobiliųjų ryšių tinklai fizikų buvo sukurti informacijai perduoti iš bet kur bet kam, bet vėliau verslininkai juos pritaikė taip, kad žmonės taptų nuo jų priklausomi. Sudomindami naudotojus informacija, garsais ir spalvomis, jie išlaiko žmonių fanatiškumą savo telefonams.
Yra nustatytas ryšys tarp priklausomybės nuo telefono ir depresijos, nerimo ir vienatvės.
Tokiame pasaulyje šiandien gyvename. „Padidėjęs elektromagnetinis jautris“ yra terminas, leidžiantis gydytojams apsimesti, kad elektromagnetinė spinduliuotė nežaloja pacientų. Jis trukdo žmonėms, kurie jaučia elektromagnetinę spinduliuotę suprasti, kad su jais kažkas negerai. Jis trukdo aplinkosaugininkams suprasti, kad paukščių ir laukinės gamtos nykimą bei Žemės gyvybės palaikymo sistemų žlugimą lemia kažkas kita.
Jis trukdo žmonėms, kurie be saiko naudojasi mobiliaisiais telefonais, suprasti, kad jų nemiga, galvos, sąnarių skausmai, virškinimo problemos, panikos priepuoliai, atminties praradimas, spengimas ausyse, kraujavimas, aukštas kraujospūdis, širdies nepakankamumas, neurologinės ligos ir diabetas sukelti kažko kito, ne elektromagnetinės spinduliuotės. Yra nustatytas ryšys tarp priklausomybės nuo telefono ir depresijos, nerimo ir vienatvės.
Tyrimų duomenimis, 67 proc. išmaniųjų telefonų savininkų nuolat tikrina, ar telefone nėra skambučių ar žinučių, kai jų telefonas nevibravo ar neskambėjo. Restoranuose ir kavinėse, poliklinikų laukiamuosiuose ir namuose žmonės sėdi įnikę į telefonus.
Vienas moksleivis, rašydamas kuo nori būti, parašė – išmaniuoju telefonu. Paklaustas kodėl, atsakė, kad jo tėvelis, grįžęs iš darbo, bendrauja ne su juo, o su išmaniuoju telefonu.
Žemės gyvenime yra vėlyvas ruduo. Reikia susirūpinti, nes pavasaris gali būti liūdnas. Tai priklauso nuo mūsų.
Apie elektromagnetinę spinduliuotę išsamiau ČIA
i6j3pp
t9xub1
Gerai, kad yra kam senukus šviesti, o jaunimui – kartais numesti kokią sąmokslo teorijos dalį, kurią jie tampo nepasidalindami kaip šunys kaulą.
Geras dalykas tas, kad skaitytojas visada turi pasirinkimo laisvę. Nori skaityk, nori neskaityk. Kiekvienas turi savo auditoriją. O dėl sąmokslo teorijų – jas irgi reikia suprasti.
Nepaskaitčius gal nei vieno iš tūkstančių mokslinių straipsnių tuo klausimu vadinti kažką sąmokslo teorija yra neprotingas požiūris.
Kai kuriuos Jūsų teiginius kolegos fizikai vertina su šypsena. Labiau pasitikiu tais, kurie aktyviai kuria mokslą, o nėra mokslo užribyje.
Kai kuriuos savo jaunųjų kolegų darbus aš vertinu su šypsena.