2025-01-23, Ketvirtadienis
Naujienlaiškis

JT ir ES nusitaikė į Bulgariją už siekį apsaugoti vaikus nuo LGBT judėjimo

Bulgarija didele balsų dauguma uždraudė LGBT propagandą mokyklose, ir atrodo, kad šalis yra pasiryžusi atsispirti LGBT aktyvistų ir jų sąjungininkų globalistų spaudimui.

2021 m. Vengrijos vyriausybė priėmė teisinius dokumentus, kuriais buvo įvesti griežtesni įstatymai, apsaugantys vaikus nuo pedofilijos, o taip pat neteisėtu tapo homoseksualumo ar „lyties keitimo“ („lyties perėjimo“) propagavimas mokyklose bei spaudoje nepilnamečiams. Vengrijos vyriausybė aiškiai nurodė, kad įstatymas neturi įtakos suaugusiems ar pramogoms skirtam turiniui, bet nukreiptas prieš propagandą, skirtą vaikams. Vengrija greitai tapo viso tarptautinio elito įniršio taikiniu.

Europos Sąjungos požiūrį bene geriausiai apibendrino tuometinis Nyderlandų ministras pirmininkas Markas Rutė (Mark Rutte), kuris grėsmingai perspėjo apie ES ketinimą „parklupdyti Vengriją ant kelių“ dėl ministro pirmininko Viktoro Orbano pasipriešinimo LGBT darbotvarkei, ir milijardai ES lėšų (įskaitant atsistatymo po COVID lėšas) iš pradžių šiuo tikslu Vengrijai buvo sulaikyti. ES yra daug šalių su socialiai konservatyviomis daugumomis, tačiau tos šalys skausmingai sužino, kad Briuselyje LGBT vėliava plevėsuoja kartu su ES vėliava.

Tiesą sakant, Europos Komisija Europos Sąjungos Teisingumo Teisme nuėjo taip toli, kad 2022 m. pradėjo teisminę bylą prieš Vengriją, siekdama priversti Vengrijos parlamentą atšaukti šį įstatymo projektą – ir 15 šalių jį pasirašė, įskaitant Beniliukso šalis, Airiją, Daniją, Prancūziją, Vokietiją ir Švediją. Žinia buvo aiški: narystė ES klube siejama su specifiniais socialiniais įsipareigojimais, iš kurių svarbiausias yra paklusnumas LGBT judėjimui ir nacionalinis jo darbotvarkės įgyvendinimas.

Anksčiau šį mėnesį Bulgarija priėmė įstatymo projektą, draudžiantį LGBT propagandą mokyklose, o didžioji dauguma parlamentarų (159 prieš 22) balsavo už. Reaguodamas į tai, LGBT judėjimas jau pradėjo veikti. Pirmiausia JT Žmogaus teisių biuro atstovė Liza Trosel (Liz Throssell) „išreiškė didelį susirūpinimą“ dėl šio įstatymo, ragindama Bulgarijos valdžios institucijas „persvarstyti įstatymą, atsižvelgiant į šalies tarptautinius įsipareigojimus žmogaus teisių srityje“. Trosel taip pat pažymėjo, kad „kreipti dėmesį į stigmą ir klaidingą informaciją yra gyvybiškai svarbu ugdant priėmimą, toleranciją ir kuriant įtraukias visuomenes“.

Žinoma, išvertus tai yra Jungtinių Tautų atstovės spaudai insinuacijos, kad Bulgarijos įstatymas, nukreiptas į genderizmo ideologiją ir kitus LGBT darbotvarkės aspektus, iš tiesų galėtų būti tarptautinių žmogaus teisių pažeidimas, ir ji neabejotinai teigia, kad Bulgarija turi siekti normalizuoti LGBT ideologiją ir perkurti savo visuomenę, kad ji atitiktų LGBT judėjimo standartus. Trumpai tariant, neišrinktas progresyvus biurokratas nurodo suvereniai šaliai pakeisti savo vertybes ir įstatymus.

LGBT aktyvistai ragina įsikišti ir Europos Sąjungą – ypač po to, kai prezidentas Rumanas Rudevas (Ruman Rudev) rugpjūčio 15 d. atsisakė vetuoti šitą įstatymo projektą. „Šis įstatymas nėra tik Bulgarijos reikalas – tai Rusijos įstatymas, radęs kelią į Europos širdį“, – Politico skiltyje Brussels Playbook sakė LGBT aktyvistų grupės „Uždraustos spalvos“ vykdomasis direktorius Remis Bonis (Rémy Bonny). „Europos Komisija turi įsikišti ir priversti Bulgariją atsakyti.“ Jis nepaminėjo fakto, kad įstatymo projektą palaikė visos pagrindinės partijos, įskaitant ir ES palaikančias. „Vyresni asmenys“ iš ES tarptautinės LGBTI grupės taip pat paragino Europos Komisijos pirmininkę Ursulą von der Leyen ir už lygybę atsakinga Komisijos narę Heleną Dali (Helena Dalli) „skubiai pasmerkti“ įstatymą.

Reaguodama į tai, Europos Komisija rugpjūčio 13 d. nusiuntė laišką Bulgarijos švietimo ir mokslo ministrui Galinui Tsokovui (Galin Tsokov), „prašydama daugiau informacijos apie teisės aktus“, o atstovas spaudai tvirtino, kad: „Komisija ir toliau tvirtai laikosi savo įsipareigojimo kovoti su diskriminacija, nelygybe ir iššūkiais, su kuriais susiduria [su] LGBTIQ [besiidentifikuotys] asmenys, įskaitant švietime, kaip nurodyta mūsų 2020 m. lapkričio mėn. LGBTIQ lygybės strategijoje.“ Kitos aktyvistų grupės, įskaitant Action, Buditelkite, LevFem ir Feminist Mobilisations, taip pat kvietė imtis veiksmų ir ragino Bulgarijos prezidentą vetuoti įstatymo projektą.

Kol kas Bulgarijos vyriausybė, atrodo, pasiryžusi ignoruoti šią nuspėjamą kritiką. Įstatymą pristačiusios Atgimimo partijos pirmininkas Kostadinas Kostadinovas (Kostadin Kostadinov) pavadino tai „istoriniu proveržiu“ ir pareiškė, kad „LGBT propaganda yra antihumaniška ir Bulgarijoje nebus priimta“. Didžioji dauguma Bulgarijos parlamentarų jam pritaria, tačiau tai nesutrukdys JT, ES ir LGBT aktyvistams, kurie energingai vykdo tarptautinę darbotvarkę, daryti viską, kad savo darbotvarkę Bulgarijai primestų per grasinimus, švelnios jėgos panaudojimo taktiką ir viešus pasmerkimus.

Šaltinis lifesitenews.com

2 KOMENTARAI

  1. Šaunuoliai bulgarai. Matosi jog jie puikiai moka atskirti žmogų nuo gyvulio. Ne visiems tai suprantama ir pasiekiama.

Komentarai nepriimami.

Kviečiame paremti

Panašios publikacijos

Reklama

Susiję straipsniai

Ir vėl Vokietijoje nelegalus migrantas nužudė vaiką

Artūras Anužis Šį kartą išpuolis įvykdytas Bavarijos mieste Ašafenburge. 28-erių afganistanietis, kuris turėjo būti jau seniausiai dėl smurtinių nusikaltimų...

Arūnas Dovydaitis. Ir virtuvėje verda aistros

Skubu pakomentuoti Meksikos kino atstovą „Aistrų virtuvė“, imtą rodyti Lietuvos kino teatruose. Deja, yra požymių, jog neilgam. Matyt...

Vytautas Sinica. „Teltonikos“ ėdimo kampanija

LRT tyrimų skyrius, garsėjantis visada politizuotomis temomis, parengė portalo vedamąjį, kuriuo bando įrodyti pasaką, kad „Teltonika“ prekiauja su...

Baltieji rūmai iš federalinių svetainių pašalino LGBT turinį

Naujoji JAV administracija per 24 valandas nuo Donaldo Trampo inauguracijos iš federalinių interneto svetainių pašalino visą LGBT turinį. Su...