Nepaisant isteriškų Jungtinių Tautų generalinio sekretoriaus Antonijo Guterešo (António Guterres) teiginių, daugelis mokslininkų, įskaitant Nobelio premijos laureatą daktarą Džoną Klauzerį (John Clauser), tvirtina, kad žmonės yra kur kas mažiau atsakingi už temperatūros kilimą, nei teigia klimato panikos šalininkai.
Jungtinių Tautų Generalinis Sekretorius Antonijas Guterešas pareiškė, kad „Visuotinio atšilimo era baigėsi, atėjo visuotinio virimo era“.
Liepos 28 d. JT būstinėje Niujorke pasakytoje kalboje A. Guterešas atkreipė dėmesį į „rekordines temperatūras“, kurios buvo užfiksuotos šį mėnesį.
JT vadovas kalbėjo, kad Pasaulinės meteorologijos organizacijos paskelbti duomenys rodo, jog „2023 m. liepa bus pats karščiausias kada nors žmonijos istorijoje užfiksuotas mėnuo“.
„Pasekmės aiškios ir tragiškos,“ – pareiškė Guterešas. „musoninio lietais nunešti vaikai, šeimos bėgančios nuo liepsnų, darbininkai griūvantys nuo alinančio karščio“.
„Didžiojoje Šiaurės Amerikos, Azijos, Afrikos ir Europos dalyje ši vasara yra kankinanti,“ – tęsė Guterešas. „Tai nelaimė visai planetai“.
„Mokslininkai nekyla abejonių, kad dėl to kaltas žmogus”, – aiškino jis. „Visa tai pilnai atitinka prognozes ir daugkartinius perspėjimus. Vienintelis netikėtumas yra pokyčių greitis. Klimato kaita yra čia. Ji kelia siaubą, ir tai tik pradžia“.
„Visuotinio atšilimo era baigėsi, atėjo visuotinio virimo era.“
JT vadovas tęsė savo dramatizavimą tvirtindamas, kad „oras netinkamas kvėpavimui, karštis nepakeliamas, o pelnas iš iškastinio kuro ir neveiklumas klimato srityje yra nepriimtini“.
„Vis dar įmanoma apriboti pasaulinės temperatūros kilimą iki 1,5 Celsijaus laipsnio ir išvengti pačių blogiausių klimato kaitos padarinių, tačiau tai įmanoma tik nedelsiant imantis ryžtingų kovos su klimato kaita veiksmų“, – pareiškė jis.
Mokslininkai duoda atkirtį JT panikai dėl klimato kaitos
Priešingai nei Jungtinių Tautų keliamam nerimui dėl „klimato kaitos“, daugelis mokslininkų pabrėžė, kad temperatūros rekordai nėra stebinantys ar keliantys rūpestį atsižvelgiant į tai, kad tikslūs temperatūros matavimai pradėti tik maždaug prieš 150 metų, baigiantis vadinamajam mažajam ledynmečiui.
Kopenhagos universiteto Nilso Boro instituto ledo kernų (koloniniu gręžimu išgręžtų cilindrinių ledo stulpelių) tyrėjas Jorgenas Pederis Stefensenas (Jorgen Peder Steffensen) pasakojo, kad jo atliktas tyrimas parodė, jog temperatūra Grenlandijoje prieš 6000 metų „buvo vidutiniškai 2,5 laipsnio aukštesnė nei dabar“.
Kadangi temperatūra pradėta fiksuoti vienu šalčiausių laikotarpių per pastaruosius 6000-8000 metų, galima tikėtis, kad kylanti pasaulinė temperatūra yra natūralaus dėsningumo dalis.
„Visiškai sutinku, kad XX amžiuje turime pasaulinės temperatūros pakilimą, – sakė Stefensenas. Bet nuo ko jis skaičiuojamas? Tikriausiai tai pakilimas nuo žemiausio taško, kokį turėjome per pastaruosius 10 000 metų“.
„Tai reiškia, kad bus labai sunku įrodyti, ar XX a. temperatūra pakilo dėl žmogaus veiklos, ar tai natūralus svyravimas“.
Be to, daugelis mokslininkų, pavyzdžiui, CO2 koalicijos nariai, suabejojo, ar dėl pasaulinės temperatūros kilimo kaltas CO2 išmetimas deginant iškastinį kurą. Vienas iš tokių mokslininkų yra Nobelio premijos laureatas daktaras Džonas Klauzeris (John Clauser), kuris įrodinėjo, kad dauguma klimato modelių yra klaidingi, nes juose beveik šimtą kartų (angl. – by two orders of magnitude) pervertinamas anglies dioksido poveikis atmosferai“ palyginus su kumuliacinių debesų poveikiu.
Be to, paaiškėjo, kad didžioji dalis nerimo dėl klimato kaitos sukeltų gaisrų yra nepagrįsta propaganda, nes daugelį šių gaisrų tyčia sukėlė padegėjai, o ne pakilusi temperatūra.
Atrodo, kad siekis imtis „radikalių kovos su klimato kaita veiksmų“ veikiau yra priemonė, kuria siekiama daugiau vyriausybių kontrolės, aukštesnių mokesčių ir globalistinių organizacijų, tokių kaip Jungtinės Tautos bei Pasaulio ekonomikos forumas, „globalaus valdymo“.
Šaltinis: lifesitenews.com