Vienu metu Lietuvoje egzistavo laisva žiniasklaida. Ji laisva buvo gal nuo 1990-ųjų iki 1995-ųjų. Bet norėdami išgyventi, daug kas pradėjo parsidavinėti. Galutinai laisvę žiniasklaida prarado dėl Europos sąjungos viešinimo pinigų. Reklamos rinka buvo iškreipta, ji išsigimė. Formaliai ji lyg ir laisva, bet finansiniai srautai viska sustatė į savo vietas. Atsirado draugai ir interesai ir atsirado draudžiamų temų ratas.
LNK , TV3 yra Tautos debilizavimo kanalai…
Valdžia nemoka paaiškinti, kas vyksta, todėl skuba žmones užčiaupti, siūlo priimti „neapykantos kalbos” įstatymą.
Lietuva yra pasmerkta, nes valdžia nežino kur veda, o mes nežinome,kur einame…
Daugiau žiūrėkite šiame video:
Ačiū Jurgai Lago ir Vidui Rachlevičiui už pokalbį, kuris vienaip ar kitaip skatina LIETUVOS piliečius susimąstyti, kur veda LIETUVĄ buldozeriu stumiami beprasmiški įstatymai, kurie visai neatitinka daugumos nuomonės, o tik mini saujelės ir jų padlaižių norų išpildymą, bet visai negalvojama apie LIETUVOS istorinę atmintį ir bendrai ateitį, už kurią savo galvas padėjo 1941 m sukilėliai, patriotai – partizanai, mūsų seneliai, tėvai, sesės, broliai iškentėję gulagų, kalėjimų, konclagerių baisenybes, arba nukankinti ten!!! Ne tokios ateities mes norime savo vaikams ir anūkams, kur prasideda laisvo žodžio, tikėjimo ir net šeimos suvaržymai, kur stengiamasi supriešinti vaikus su tėvais, legalizuoti narkotikus !!!
Nekalbėkime apie „kucharkas”, kurios sprendė ar Lietuvai reikalinga atominė, ar tuos, kurie iki šiol 100 proc. aklai tiki Tata. Jų ir grabo lenta neištiesins, nes vieni, kaip tie sovietikai rusai tiki Putinu todėl, kad nustojus, nebus kuo tikėti. Kiti iš jų- TV laidos „Klausimėlis” „herojų” lygmens. Taigi lieka tie, kurie žino kur mus veda (sako, kad net avinas, kai jį veda skersti, šitai supranta), bet vis vien eina. Tarp jų- tie, kurie, nors ir raštingi, pvz. skaitantys „Pozicija” , bet- blogesni negu aukščiau išvardinti, nes straipsneliams net komentaro neparašo. Čia kaip tame anekdote, kai po lekcijos moterims apie seksą, kai lektorius reziumuodamas paklausė kaip vadinamas vyras, kuris- lytiškai neįgalus. Moterys choru atsakė, kad- „impotentas”. O paklausus, kaip vadinamas tas, kuris- įgalus, bet santykiauti nenori, salė nuščiuvo. Tik galų gale pasigirdo vienas isteriškas klyksmas: „svoločius”.
7 su puse eilučių teksto, o kur prasmė?
Beveik su viskuo būtų galima sutikti. Autoriui patarimas – surašius viską popieriuje, sukarpyti ir sudėlioti nuosekliau, valdant intonaciją, pulsuojančią emociją ir pan. Jei kalbama ” : „, tai turi eiti punktai kažko ir jie turi išplaukti iš ankstesnio teiginio. Tenka pripažinti, kad būtent pašnekovas daro mažiau tokių klaidų, nei įprasta emocinguose pasisakymuose, bet neiškenčiau neužsiminęs apie visiškas makalynes vyraujančias ekranuose…
Pats sau šypsausi – daug teiginių pateikta už gryną pinigą be įrodymų ir suprantami tik vyresnei kartai. Prisipažinsiu, beveik visiems ir aš pritariu. Bet, pasirodo, jaunimui tai – tokia pati propaganda, tik iš kitos pusės, kurią jie beatodairiškai atmeta. Iš dalies, čia ir slypi nesusikalbėjimo fenomenas.
Nesutinku visiškai su atsainiu, šablonišku ir niekinančiu požiūriu į rytų kaimynus.
Kad žiniasklaida Lietuvoje išsigimė – visiškai sutinku. Bet nesutinku, kad Lietuva yra pasmerkta, nes valdžia nežino kur veda, o mes nežinome,kur einame. Tai pesimistinis vertinimas, o pesimizmas niekur neveda. Prezidentas neturi šalies vizijos, ir tai yra blogai.
jei nei valdžia, nei mes nežinome kur einame? Dar, sakote, prezidentas kažko neturi…
Vizijas sukūrė visos partijos, siekiančios patekti įSeimą. Prezidentas taip pat paskelbė viziją. Daug vizijų, bet kuri yra geriausia ir tinkamiausia Lietuvai niekas nenurodo ir nekonkretizuoja. Daug rašoma įvairiais gyventojams aktualiais klausimais,. Pvz. del turto ir pajamų nelygybės sumažinimo,, materialinės gerovės (gyvenimo edzistencijos pagrindo) kūrimo, o šie klausimai faktiškai beveik nesprendžiami. Ir aišku kodėl. Prezidentas, kaip ekonomistas turėtų žinoti (manau ir žino),. Praėjo metasi, o faktiškai nieko nepadaryta, apart lozungų paskelbimo.