2025-01-13, Pirmadienis
Naujienlaiškis

Kastytis Braziulis. Visuomenė turi gauti objektyvią informaciją – turi būti alternatyvios žiniasklaidos priemonės

Kodėl pagrindiniai naujienų portalai skurdžiai viešino Šeimų maršo mitingą, daugiau rodė jį iš neigiamos pusės? Neparodė žmonėms kokie Šeimų maršo yra tikslai?

Kodėl šios žiniasklaidos priemonės neatliko nešališko, tikro žurnalistinio darbo – objektyviai informuoti visuomenę apie šalyje vykstančius svarbius procesus?

Kodėl pagrindinių portalų ir televizijų žurnalistai užėmė aiškią, vienos pusės poziciją? Juk visos jos yra, išskyrus visuomeninį transliuotoją, privačios, nepriklausomos, laisvos? Kodėl kai kurie televizijų žurnalistai rengė provokacijas, siekdami suklaidinti visuomenę?

Atsakau. Todėl, kad šių žiniasklaidos priemonių pagrindiniai finansiniai šaltiniai yra valstybės institucijos ir įmonės. Tas, kas vadovauja valstybei, tas užsako muziką.

Pūsi prieš vėją, liksi be pajamų. Tai yra tik verslas, o jam nėra svarbu, kas yra valdžioje: mėlyni, raudoni ar žali. Jiems svarbu pelnas. Vienu valdančiųjų mostelėjimu žiniasklaidos priemonė gali atsidurti ant bankroto ribos. Pavyzdžių yra.

Todėl, kad dominuoja genderinė ideologija. Jei eisi prieš ją, prarasi darbą, kontraktus, negausi užsakymų, negalėsi įsidarbinti. Nuo tavęs bėgs visi, nenorės turėti reikalų, nes tu esi jų akyse MINUSAS, nešantis vienus nuostolius ir bėdas. Todėl dauguma žurnalistų kalba ne sava kalba. Dabar gi yra mada, kad aukščiausiuose valstybės, įstaigų, įmonių organuose būtų homoseksualų atstovas – „prižiūrėtojas“.

Visuomenė turi gauti visapusišką, objektyvią informaciją. Tai stiprios demokratijos valstybėje požymis. Turi būti alternatyvios žiniasklaidos priemonės.

1 KOMENTARAS

  1. Paantrinu mintis. Gėda Delfi ir LRytui. Vien tik prieš maršą pasisakančius garsino. Ir apie mačšo niekniekius paistė lig tai raportas. Būtina įkurti „Realių žinių”svetainę.

Komentarai nepriimami.

Mes remiame

Panašios publikacijos

Reklama

Susiję straipsniai

Edmundas Paškauskas. Visata po Didžiojo Sprogimo: intelektų margumynas ir humanistika (I)

Priešistorė 1. Visatą valdantys elgsenos dėsningumai Visatos istorija stebina ir žavi savo nepaprastu dinamiškumu bei sudėtingumu. Nuo pat Didžiojo Sprogimo Visata...

Jonas Ivoška. Kodėl mūsų politikai nenori tobulinti savo valstybės modelio?

Informacijos šaltinių įvairovė išryškina ne tik demografinės situacijos Lietuvoje apgailėtinumą, bet padeda aptikti ir kitų gyvenimo sričių „klampiąsias“...

Jonas Jasaitis. Piliečio pozicija

Ramybė – kalėdiniuose ir naujametiniuose linkėjimuose bene dažniausiai minimas žodis. Ramybės reikia mūsų namams, apylinkėms, valstybėms. Tačiau pasaulyje...

Prof. Jonas Grigas. Ar galima pasiskolinti energijos iš kosmoso?

Energija yra pažangos varomoji jėga. Jos reikia vis daugiau. Ar galima pasiskolinti energijos iš kosmoso? Jei taip, ar turime...