2024-12-23, Pirmadienis
naujienlaiškis

Linas Karpavičius. Miestai vaiduokliai

Azijoje masiškai statomi miestai vaiduokliai. Uzbekija, Kazachstanas, Kirgizija, Rusija, Mongolija ir suprantama, kad Kinija. Nuo mažų, talpinančių iki 10 000 žmonių, iki galinčių apgyvendinti 2 mln. gyventojų.

Kol kas miestai tušti, gyvena tik personalas, kuris užsiima miestų priežiūra.

Tačiau miestų statybos ne stabdomos o plečiamos. Namų ir butų niekas neperka, bet Kinija statybos tempų nemažina. Išmanieji miestai, karantininiai lageriai ar koncentracijos stovyklos?

Sužinoti tikslų tokių miestų skaičių neįmanoma – duomenys yra konfidencialūs.

Daugiaaukščių pastatų kvartalai, kuriuose niekas niekada negyveno, apleisti pramogų parkai, kuriuose niekas nesilinksmina, tušti milžiniški prekybos centrai, kuriuose niekada niekas nieko nepirko, apleisti avangardiniai teatrai ir muziejai, kuriuose nebuvo žiūrovų, platūs prospektai, kuriais niekas nevažiuoja.

Kas tai? Tik Kinijai žinoma strateginė šalies valdžios klaida ar slapti planai?

Viskas atrodo kaip milžiniška filmavimo aikštelė, skirta mokslinės fantastikos filmui, kuriame neutroninės bombos sprogimas arba virusas VISIŠKAI sunaikino ŽMONES! Tačiau dangoraižiai, stadionai, parkai ir keliai liko visiškai nepaliesti.

Šiandien tai daugiau nei 65 milijonai butų!

2010 metais Kinijos žiniasklaida pranešė, kad Kinijos Liaudies Respublikos valstybinis elektros tinklas šešis mėnesius kontroliavo elektros suvartojimą 660 miestų, o 65,4 milijono butų elektros skaitikliuose rado NULINIUS PARODYMUS – tai reiškia, kad ČIA NIEKAS NEGYVENA!

Šių butų pakanka daugiau nei 200 mln. žmonių.

Kai kurie miestai yra pastatyti Kinijos vietose, kuriose gyvenimo sąlygos dėl atšiaurių oro sąlygų, yra sudėtingos. (Sišuanas pastatytas dykumoje Vidinėje Mongolijoje)!

Yra miestas pastatytas anglišku stiliumi, kuriame namai ne aukštesni nei trys aukštai. Yra miestas primenantis Paryžių, net su tikslia Eifelio bokšto kopija. Kam? Gal ruošiamasi evakuoti dalį Anglijos ar Prancūzijos gyventojų?

Paskutiniu metu tokie miestai vaiduokliai arba vadinamieji „išmanieji miestai“ pradėjo atsirasti Mongolijoje, Kazachstane, Kirgizijoje, Uzbekistane ir Rusijoje.

Uzbekistane vyksta naujojo miesto statyba, kuris yra vadinamas naujuoju Taškentu. Jo plotas yra 20 tūkstančių ha. Apskaičiuota, kad talpins 500 tūkstančių gyventojų. Nepaisant to, kad sostinė turi keletą palydovinių miestų, jis pastatytas Taškento aglomeracijos teritorijoje. Jo kaina 20 mlrd. USD. Uzbekistano valdžia dievagojasi, kad šaliai jis nekainuos nė cento. Kas finansuoja miesto statybas nėra žinoma. Statybos darbus vykdo Pietų Korėjos bendrovė.

70 km nuo Ašchabado (Turkmėnija) statomas naujas miestas Arkadaras, talpins 60 tūkstančių žmonių.

Kirgizijoje statomas Asmano miestas, kuris talpins iki pusės milijono gyventojų.

Vienas toks miestas statomas netoli Maskvos ir vadinasi „Sbercity“. Iš pavadinimo galima suprasti, kas kuruoja šio miesto statybas – skaitmenizacijos lyderis Rusijoje „Sberbankas“, su visiems gerai žinomu banko vadovu, globalistu Greftu. Šiame Maskvos miesto palydove visos gatvės bus prikimštos kamerų, kurios pagal naujausią technikos žodį montuojamos į šviesoforus ir yra paslėptos. Naivu tikėtis, kad žmonių gyvenamuose butuose tų kamerų nebus. Naujuosius miestus siūlyčiau vadinti ne išmaniaisiais, bet „kontrolės miestais“.

Šie miestai pristatomi kaip be galo patogūs ir saugūs. Suprantama, kad saugūs jei jūs žygiuojate pagal komandą. Ne tik žygiuojate, bet ir miegate, valgote ir galvojate pagal komandą. Jei jums tai priimtina, tada tokie miestai jums.

Beje, rezervuoti butų tokiuose miestuose niekas neskuba.

Kiniečiai negali atsidžiaugti šiuolaikinių gyvenimu megapolyje, skaitemeniniu juaniu ir socialinių kreditų sistema. Kinijos miestų gatvės staiga ištuštėjo. Nebėra spūsčių, kamščių, atsirado daug erdvės.

Kaip kitaip jei jūs gyvenate, dirbate ir laisvalaikį leidžiate 15 minučių zonos ribose ir jūsų veiklos ribas nustato turimų socialinių kreditų (reitingas) kiekis. Jei socialinių kreditu mažai, tai jums aktyvuotas judėjimas į darbą ir iš darbo. Na, dar galima užsukti į PC nusipirkti maisto. Jei kreditų turite, galite jau ir į parką pasivaikščioti išeiti, arba po parduotuves. Net yra parduotuvės, kurios „parduoda“ prekes be pinigų. Turintiems aukščiausia socialinį reitingą prekės nemokamai. Komunizmas pasirodo ne už kalnų.

Kaip galima gauti socialinių kreditų? Pirmiausiai būti lojaliu, drausmingu, pilietišku. Už visa tai atsilyginama kreditais. Jei reikia kreditų daugiau po darbo galima užsirašyti savanoriu tvarkyti viešą aplinką. Savanorystė skatinama socialiniais kreditais.

Turint socialinių kreditų galima aplankyti ir kitas miesto zonas. Pasaka o ne gyvenimas.

Neseniai WEF vykusiame sambūryje Kinijoje, visiems gerai žinomas globaliojo pasaulio lyderis Klausas Švabas negailėjo liaupsių Kinijos valdžiai, kėlė pavyzdžiu pasauliui, ragino Vakarų pasaulio šalis artėti prie kiniško modelio. Kad kuo greičiau, laisvas vakarų civilizacijos pilietis, pajaustų visą komunistinio gyvenimo džiaugsmą. Suprantam, kad ir klimato išsaugojimas čia vaidina ne paskutinį vaidmenį. Klimato kaita – artimiausias kelias į komunizmą.

Reklama

Susiję straipsniai

Karas Ukrainoje. Tūkstantis trisdešimt trečioji (gruodžio 22) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė Ukrainos pajėgos dronais atakavo naftos perdirbimo gamyklą Stalnoi Kon (Oriol sr.). Taip pat sprogimai Rostov...

Vladimiras Laučius. Vokietijos žalieji sektantai sukėlė elektros kainų šoką

Vokietijos žalieji sektantai, privertę uždaryti paskutines atomines jėgaines, sukėlė elektros kainų šoką visam regionui. Skandinavai įsiutę. Sveiko proto...

Atvykėliai iš Sirijos Austrijoje gauna laišką: paaiškinkit, kodėl neturėtume jūsų siųsti namo

Austrija iš pradžių nori išsiųsti namo apie 40 000 imigrantų iš Sirijos. Pirmasis žingsnis – migracijos institucija BFA...

Švedijos ekonomikai vis dar einasi prasčiausiai Europos Sąjungoje

Švedija trečiąjį šių metų ketvirtį nepateisino žemų lūkesčių ir išsiskyrė 0,1 procento neigiamu augimu, skelbia Eurostatas. Taigi įsiskolinusios...