2024-11-23, Šeštadienis

Migracijos paktas: Grėsmė suverenitetui

Migrantai kerta tvorą, norėdami išvykti iš Italijos Lampedūzos saloje esančio operatyvinio centro, vadinamo „karštuoju tašku”. Alessandro Serrano / AFP nuotr.

Europos Sąjungos migracijos paktas yra pavojinga ir neapgalvota politika, kuri kenkia valstybių narių suverenitetui ir kelia didelę grėsmę mūsų tautų stabilumui ir saugumui. Šis vadinamasis migracijos krizės sprendimas yra ne kas kita, kaip Trojos arklys, skirtas užtvindyti mūsų šalis nepatikrintais imigrantais, pakirsti mūsų kultūrinę tapatybę ir primesti mums ES liberalią darbotvarkę.

Visų pirma Migracijos paktas atima iš valstybių narių teisę kontroliuoti savo sienas. Jis verčia valstybes priimti migrantų kvotas, kurių daugelis atvyksta iš regionų, turinčių labai skirtingą kultūrinę ir religinę kilmę. Šis migrantų, daugiausia iš Artimųjų Rytų ir Afrikos, antplūdis jau sukėlė didelius socialinius neramumus ir padidino nusikalstamumą daugelyje Europos miestų. Paktas dar labiau paaštrina šias problemas, nes įpareigoja šalis priimti dar daugiau migrantų, neatsižvelgiant į jų pačių piliečių valią.

Statistiniai duomenys rodo nerimą keliantį ryšį tarp imigracijos didėjimo ir smurtinių nusikaltimų Europoje. Pavyzdžiui, Vokietijoje nusikalstamumas smarkiai išaugo nuo tada, kai 2015 m. šalis atvėrė duris daugiau nei milijonui migrantų. Pranešimuose nurodoma, kad smarkiai padaugėjo seksualinių užpuolimų, apiplėšimų ir teroristinės veiklos atvejų, o daugelį šių nusikaltimų įvykdė asmenys iš migrantų šeimų. Tai nėra baimės kurstymas, tai – kraupi realybė, kurią ES biurokratai nusprendė ignoruoti.

Be to, negalima pervertinti Migracijos pakto ekonominės naštos. Migrantų antplūdis daro didžiulį spaudimą mūsų gerovės sistemoms, sveikatos priežiūros paslaugoms ir būsto rinkai. Tokios šalys, kaip Švedija ir Italija, jau dabar stengiasi aprūpinti savo piliečius, jau nekalbant apie tūkstančius atvykėlių, kurie dažnai priklauso nuo valstybės paramos. Dėl šios netvarios naštos senka ištekliai ir didėja mokesčiai sunkiai dirbantiems vietiniams piliečiams, o tai skatina mūsų visuomenių nepasitenkinimą ir susiskaldymą.

Nekontroliuojamos migracijos poveikis kultūrai taip pat kelia nerimą. Europos Sąjunga, siekdama sukurti utopinę daugiakultūrę visuomenę, neatsižvelgia į esminius įvairių kultūrų skirtumus. Integracija pasirodė esanti didžiulė nesėkmė, nes migrantų bendruomenės dažnai lieka izoliuotos ir formuoja paralelines visuomenes. Ši asimiliacijos stoka ne tik trukdo socialinei sanglaudai, bet ir kelia grėsmę mūsų nacionalinio identiteto struktūrai. Matome, kaip palaipsniui nyksta mūsų tradicijos, vertybės ir paveldas, paaukoti ant politinio korektiškumo ir globalizmo aukuro.

Be to, Migracijos paktas suteikia teisę nerinktiems ES pareigūnams diktuoti migracijos politiką, taip faktiškai uzurpuojant suverenių tautų valdžią. Toks iš viršaus nuleistas požiūris yra tiesioginis išpuolis prieš demokratiją, nes juo apeinama žmonių valia. Ne paslaptis, kad Europos Sąjunga jau seniai siekia įgyvendinti federalistinę darbotvarkę ir sukurti centralizuotą supervalstybę nacionalinio suvereniteto sąskaita. Migracijos paktas yra dar vienas šio klastingo plano, kuriuo siekiama susilpninti atskiras šalis ir sustiprinti Briuselio valdžią, žingsnis.

Didelį susirūpinimą kelia ir su masine migracija susijęs pavojus saugumui. Europa ne kartą buvo tapusi islamo ekstremistų taikiniu, daugelis jų pasinaudojo migrantų krize ir prasiskverbė prie mūsų sienų.

Siaubingi išpuoliai Paryžiuje, Briuselyje ir Berlyne tragiškai primena, kokių pasekmių gali turėti nerūpestinga imigracijos politika. Toliau priimdami daugybę migrantų iš terorizmo kamuojamų regionų, mes iš tikrųjų importuojame grėsmę į savo bendruomenes. Migracijos paktas niekaip nesprendžia šių saugumo grėsmių, o pirmenybę teikia migrantų teisėms, o ne Europos piliečių saugumui.

Apibendrinant galima teigti, kad Europos Sąjungos migracijos paktas yra labai ydinga ir pavojinga politika, kelianti grėsmę mūsų suverenitetui, saugumui ir gyvenimo būdui. Būtina atmesti šį paktą ir pasipriešinti ES pertekliniams veiksmams.

Mūsų tautos turi susigrąžinti savo sienų ir imigracijos politikos kontrolę, užtikrindamos, kad ji tarnautų geriausiems jų piliečių interesams. Vienintelis būdas apsaugoti savo paveldą, išlaikyti saugumą ir išsaugoti suverenitetą – išardyti šį destruktyvų paktą ir įtvirtinti savo nepriklausomybę nuo autoritarinio Europos Sąjungos gniaužtų.

europeanconservative.com

 

Reklama

Susiję straipsniai

Karas Ukrainoje. Tūkstantis trečioji (lapkričio 22) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė Agresoriaus pajėgos atakavo Ukrainos teritoriją 114 dronų Shahed, 64 Shahedai numušti, 41 neteko valdymo. Vėl...

Kodėl Vidurio Europa turi susivienyti

Charles A. Coulombe Ten, Kakanijoje, toje išnykusioje valstybėje, kurios niekas nesuprato, daugeliu atžvilgių pavyzdinėje, nors ir neįvertintoje valstybėje, taip...

Žalimo pasisakymai socialiniame tinkle sulaukė teisėsaugos dėmesio

Europarlamentaro Dainiaus Žalimo pasisakymai apie kontroversiškai vertinamą naujai sudarytą valdančiąją koaliciją socialiniame tinkle „Facebook“ sulaukė  teisėsaugos dėmesio. Kaip...

Restauruoti Lietuvos partizanų dokumentai, daugiau kaip 70 metų išbuvę po žeme

Po metus trukusių darbų restauruoti Lietuvos partizanų Tauro apygardos Geležinio Vilko ir Žalgirio rinktinių dokumentai. 2022 m. balandžio mėn....