1 PROC. GYVENTOJŲ FINANSINIO IR MATERIALINIO TURTO TURI DAUGIAU NEI LIKUSIEJI 99 PROC. Tai- viena rimčiausių šio pasaulio problemų.
Dėl tokio neteisingo, bet galios centrų palaikomo, turto paskirstymo pasaulyje siaučia skurdas, milijardams yra neprieinamas geras švietimas, gero lygio sveikatos apsauga ir ir t.t.
Dėl tokios disproporcijos mes negalime pakankamai pasirūpinti sunkiai sergančiais vaikais, negalią turinčiais, pasiligojusiais senoliais.
Nes esam įtikinti, kad per daug reikalaudami, mes nuskriausim turtingiausius.
Manau, kad dabartinė genderinė ataka yra organizuojama tam, kad būtų nukreiptas dėmesys nuo minėtos žymiai aktualesnės neteisingo turto paskirstymo temos.
Šiame kontekste įdomu stebėti „kairiųjų” ir „krikščioniškų” partijų elgseną. Ir vieni, ir kiti šiandien kovoja ne už skurstančius „mažuosius” žmones, bet už privilegijuotas seksualines mažumas.
Dauguma nežino, kad svarbiausia visuomenės turto dalis- žmogus. Vadinasi, jo sisteminė gerovė su galimybe ne tik pavalgyti, apsirengti, turėti pastogę, bet ir gauti kokybiškas sveikatos apsaugos, švietimo ir kitas viešąsias paslaugas turi būti prioritetinis visuomenės tikslas.
Tačiau mūsų dvaras to žinoti nenori. Jį santykis tarp 1 proc. ir 99 proc. tenkina.
Paskelbtas intriguojantis skaičius. Įdomu koks yra santykis Lietuvoje? Kritikuoti Dvarą šiuo klausimu reikėtų ne abstrakčiai, o remiantis konkrečiais duomenimis., jų dinamika ir tendencijomis..
Pajamų ir turto atskirties didėjimo priežastis pradėjau skelbti žiniasklaidoje prieš dvidešimt penkis metus. Ne tik kad Dvaras ir suprantama kodėl sąmoningai nesprendė šio klausimo, bet ir elitiniai ekonomistai vengė net kritikuoti mano pasiūlymų ir pateikti savo konkrečius pasiūlymus Dvarui kaip sustabdyti atskirties didėjimą. Ir aišku kodėl;.
Laimes ekonomika