2025-01-16, Ketvirtadienis
Naujienlaiškis

Prof.Jonas Grigas. Apie galimą minčių valdymą mobiliaisiais telefonais

Pratęsiu pasakojimą apie minčių valdymą. J. White knygoje „Psychic warfare. Fact or fiction“ pakelia uždangą nuo kariškių tyrimų veikti žmonių mintis ir sukelti priverstinę įtaigą. Tokie tyrimai pirmiausia buvo pradėti Rusijoje.

Praeitame straipsnyje paaiškinau, kaip galima klausyti pro sienas ką jūs veikiate ir kalbate svetainėje ar miegamajame. Pakanka žodines komandas paleisti mikrobangomis, kurių galia viršija mikrobanginio girdėjimo ribą, į pasirinktą asmenį ir jis girdės balsą, sakantį, ką jis turi daryti. Jei pastarasis kreipsis į psichiatrą, kuris nėra girdėjęs apie mikrobanginį girdėjimą, šis apšauks jį šizofreniku.

Mano kolega Mindaugas Žilinskas teisingai pastebėjo, kad palydovų siunčiami signalai, o ypač atsispindėję, yra silpni, kad ši technologija būtų plačiai taikoma. Tačiau kitų tolimų planetų ir jų palydovų nuotraukas atneša dar silpnesni signalai.

Tačiau žmonių minčių valdymo technologijos priartėjo prie mūsų namų atsiradus mobiliųjų ryšių tinklams. Žemo moduliacijos dažnio mikrobangų impulsai imituoja smegenų bangas, todėl žmonių smegenų veiklą ir žmonių elgesį galima valdyti šiais impulsais.

Dr. Ross Adey įrodė, kad mažesne nei 1mW/cm2 mikrobangų impulsų galia galima valdyti žmonių elgesį – emocijas, nuotaiką, mintis. O iš mobiliųjų telefonų į smegenis sklinda didesnės galios moduliuotos mikrobangos. Tad ginklas yra kiekvieno kišenėje.

Iš antenų lengva pasiųsti minčių valdymo impulsus. Paveikus jais, žmonės negali aiškiai mąstyti, tampa depresuoti, apatiški, nenori nieko veikti. Tokios technologijos vadinamos nemirtinais ginklais (non-lethal weaponry).

Europos Parlamentas dar 1999 m kvietė reguliuoti nemirtinų ginklų technologijas tarptautiniais susitarimais. „Mikrobanginis minčių valdymas nemirtinais ginklais yra didžiausias nusikaltimas prieš žmoniją. Visi žemės gyventojai turi tai sustabdyti“, – rašė suomė dr. Raini Kilde.

Minčių valdymo ginklai atsirado šeštajame dešimtmetyje Anglijos „Tavistok“ psichiatrijos institute. Tim Rifat savo išrastu detektoriumi nustatė, kad anglai naudojo žmonių minčių valdymo ginklą.

Norint mikrobangų spinduliu perduoti minčių valdymo signalus, reikia žinoti smegenų aktyvumo dažnius. O jie yra surašyti Rusijos neurologinių institutų kataloguose. Viena Vakarų sekta nusipirko Rusijos mikrobanginį minčių valdymo ginklą už 50 tūkst. rublių.

Rusai pirmieji panaudojo 3G ir 4G mobiliuosius ryšius kaip ginklus. Geriausia įpratinti žmones prie mobiliųjų telefonų, padaryti juos prieinamus net vaikams, tada panaudoti juos minčių valdymui ir leisti jiems patiems susimokėti už jų minčių ir elgesio pakeitimą, už pavertimą zombiais.

Tai būdas diskredituoti žmones, paversti juos bepročiais, sukelti įvairias ligas, susilpninti imunitetą, gebėjimą atlikti pareigas, priversti juos nusižudyti arba žudyti. Mikrobangos nepalieka pėdsakų. Kaip mikrobangomis galima sukelti telepatiją, dar 1992 m Šiaurės Karolinoje kalbėjo JAV specialiųjų pajėgų vadas generolas Schaknow.

Daugelyje šalių yra įkurtos organizacijos, kovojančios prieš tokių technologijų naudojimą. Viena tokių yra „Mind justice“, kuri gaudo minčių valdytojus. Ar kas nors naudoja tokią technologiją minčių valdymui Lietuvoje – nežinau.

Protingųjų būtybių išskirtinis bruožas yra gebėjimas priimti ir sustiprinti pavojaus jų egzistencijai signalus ir reaguoti į tuos pavojus. Bet tam reikia žinių. O jas vieni slepia, kiti jų atkakliai nenori ir džiaugiasi visomis naujomis technologijomis.

Mes remiame

Panašios publikacijos

Reklama

Susiję straipsniai

Darius Kuolys. Kaip LRT cenzūruoja „The New York Times“ 

  Šiandien LRT portalas lietuviams atpasakoja vakar dienraštyje „The New York Times“ paskelbtą straipsnį apie Rusijos žvalgybos rengtas diversijas...

Valdas Sutkus. Vienišumo amžius

Šiuolaikinis gyvenimas kupinas paradoksų. Technologijos, kurios turėjo sujungti pasaulį, tapo vienišumo katalizatoriais. Namai, kurie visada buvo ne tik...

Musulmonų prievartautojų grupės – religinio karo dalyviai

Sarah Cain Didžioji Britanija vėl atsidūrė naujienų sūkuryje dėl nereagavimo į vaikų grupinio išprievartavimo skandalus. Tai yra krizės, kuri...

Prof. Gediminas Navaitis. Naujametinės viltys ir planai

Pasibaigė naujametinis šurmulys. Daugiau ar mažiau įgyvendinti reklamoje ir socialiniuose tinkluose siūlyti vaizdeliai, įpareigoję džiaugtis ir linksmintis. Pinigai...